Prevádzky


  

Reštaurácia v priestoroch Letiska M. R. Štefánika v Bratislave

kombinuje klasickú reštauráciu à la carte so službami fast food a take away. Spríjemnite si čakanie na svoj let či príchod vašich blízkych chutným jedlom a výbornou kávou v našej reštaurácii.

Prvú reštauráciu sme otvorili v odletovej hale letiska. Samozrejmosťou v tomto prostredí je personál s jazykovými znalosťami. Počas sezóny od apríla do októbra je reštaurácia otvorená 24 hodín denne.

Ďalšia prevádzka sa nachádza v schengenskom priestore letiska.
V našich prevádzkach sme pripravení vyhovieť aj požiadavkám prepravných spoločností a poskytnúť občerstvenie ich cestujúcim pri omeškaní lietadla. V priestore Letiska M. R. Štefánika prevádzkujeme aj VIP lounge pre VIP klientelu leteckých spoločností. V priestore Letiska M. R. Štefánika prevádzkujeme aj VIP lounge pre VIP klientelu leteckých spoločností.

Galéria Týždenné menu

  TIMEOUT

Kaviareň TIMEOUT Café

sa nachádza v budove Hant Arény na Trnavskej ceste 29. Priestor kaviarne je ideálnym miestom na organizáciu rodinných osláv či firemných podujatí.

Kapacita: 200 osôb

Otváracie hodiny:
Po – Ne: 7 – 15 hod.Kantínka

V administratívnej budove Dopravného podniku na Olejkárskej ulici v Bratislave je situovaná naša prevádzka pod značkou Kantínka. Tzv. dobrá táckareň je samoobslužná reštaurácia špecializovaná na výdaj raňajok, obedov a doplnkových bufetových služieb a produktov v najvyššej kvalite . Reštaurácia je určená pre širokú verejnosť. Špecializujeme sa na domácu kuchyňu, nezabúdame však aj na ľahšie jedlá ako šaláty, cestoviny, zeleninové jedlá. Všetky jedlá sami varíme a zásadne sa vyvarujeme polotovarovým výrobkom.
Obedové menu sa skladá z dvoch druhov polievok a troch druhov hlavného jedla.

Kapacita reštaurácie: 40 miest

Otváracie hodiny:
Po – Pi: 8:00 - 14:00 hod.


Týždenné menu

Ekonomická univerzita Bratislava

V budove Ekonomickej univerzity na Dolnozemskej ulici sa nachádza veľkokapacitná jedáleň pre študentov a pedagogický zbor. Ide o samoobslužnú jedáleň, kde klienti využívajú bezhotovostný systém platenia za obedy, tzv. Cardpay systém. Ponúkame menu, ktoré sa skladá z polievky a piatich druhov hlavného jedla. Prevádzka je zaujímavá svojou veľkosťou a kapacitou. Je preto vhodná na organizovanie veľkých pracovných a spoločenských podujatí, na ktorých ponúkame naše cateringové služby.

Kapacita jedálne:
500 miest na sedenie
1 500 osôb pri recepcii

Otváracie hodiny:
Po - Pi: 8:00 - 14:00 hod.

Týždenné menu

Domovy sociálnych služieb

Domov sociálnych služieb Archa
Seniorcentrum Staré Mesto
Domov jesene života
Domov seniorov Rudi
Domov seniorov Gerium

Stravovanie v domovoch pre seniorov je špecializované odvetvie gastronómie. Obyvatelia domovov sociálnych služieb nie sú pacienti, preto nie sú odkázaní na stravu nemocničného typu. Zabezpečujeme pre nich vyváženú stravu zodpovedajúcu ich veku, ako aj stravovanie podľa špecializovaných diét. Výber jedál, skladby jedálnych lístkov a receptúry zostavuje pre nás certifikovaná diétna sestra.

DSS Archa

Týždenné menu

Seniorcentrum Staré Mesto

Týždenné menu

DJŽ

Týždenné menu

DS Rudi

Týždenné menu