O nás

Najlepší v SPOLOČNOM STRAVOVANÍ

Naša spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti gastro už od roku 2011. Sme špecialisti na spoločné stravovanie a v tejto oblasti pripravujeme pre našich klientov tisícky porcií jedál denne. Prevádzkujeme tiež niekoľko a la carte reštaurácií a kaviarní. Poskytujeme aj komplexné cateringové služby. Našou misiou je kreatívna kuchyňa, naším cieľom chutné a zdravé jedlá zároveň.

Náš tím

Tím CityGastro tvoria kuchári a manažéri s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie. Vysoké nároky na dodávateľov a personál, ktorých si vyberáme a s ktorými spolupracujeme, nám umožňujú poskytovať vysokokvalitné služby a zároveň pružne reagovať na požiadavky klientov. Všetci naši zamestnanci sú školení v problematike bezpečnosti potravín, hygieny (HACCP) a BOZP.

Naše prevádzky

Naše prevádzky sa nachádzajú vo firmách, školách, nemocniciach a v zariadeniach sociálnych a opatrovateľských služieb. Okrem prípravy jedál priamo v mieste prevádzky sa špecializujeme aj na rozvoz stravy. Vďaka výbornej logistike a modernej transportnej technológii sme schopní zabezpečiť dovoz stravy aj do prevádzok, ktoré nedisponujú svojou vlastnou kuchyňou. Pri práci používame špičkové vybavenie a striktne dodržiavame prísne technologické a hygienické postupy.

Certifikácia

Naša spoločnosť je certifikovaná systémom manažérstva kvality podľa noriem ISO 9001:2008 a ISO 22000

Prihláste sa na odber newslettra