Little Chef

Little Chef

Galéria


Popis

Od 1. septembra 2019 je naša spoločnosť novým prevádzkovateľom školskej jedálne v Britskej medzinárodnej škole v Bratislave na Pekníkovej uliči č. 6. Jedáleň pod našou taktovkou dostala názov LITTLE CHEF. Základom školského stravovania je pre nás špičková kvalita jedál, ktoré sú denne čerstvo pripravované a dodržiavanie zásadných výživových hodnôt jedál podľa školských noriem. Za kvalitu pripravovaného jedla zodpovedá známy slovenský šéfkuchár Michal Rakica.

Naša kuchyňa je medzinárodná, varíme pre 45 národností detí, ktoré školu navštevujú, ako aj celý učiteľský zbor. Spolu je to približne 900 stravníkov. Menu pozostáva z polievky, hlavného jedla (dva druhy + a la carte šaláty pre zamestnancov) nápoja (Thoreau filtrovaná voda s čerstvým ovocím alebo bylinkami) a ovocia alebo dezertu. Každý deň pripravujeme pre stravníkov päť druhov čerstvých šalátov. Samozrejmosťou je pre nás príprava stravy pre deti s rôznymi intoleranciami (gluten free, lactose free atď.).

V ponuke máme aj školské desiate formou balíčkov, ktoré obsahujú pečivo s rôznymi nátierkami, ovocie, fit musli tyčinku a nápoj. V našej jedálni LITTLE CHEF sa nachádza aj školský bufet s kaviarenskou časťou. V ňom ponúkame 100% bio džúsy, čerstvé ovocné šťavy, kusové ovocie, ovocné šaláty, rôzne druhy špaldových bagiet, zapekaných toastov, čerstvých slaných a sladkých koláčov. Dbáme na ochranu životného prostredia tým, že nepoužívame plasty a v maximálnej možnej miere sa snažíme používať bio rozložiteľné a recyklovateľné materiály.

Prihláste sa na odber newslettra